1. Prekių pristatymas

Įsigiję baldus, galite užsisakyti prekių atvežimo paslaugą.

Pristatymo kaina Lietuvoje – 25€. (išskyrus Kuršių neriją)

Jei užsisakėte baldus, kurių neturime sandėlyje, pristatymas iki namų gali užtrukti ~2-8 savaites (priklauso nuo baldo gamybos laiko).

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Vieną dieną prieš baldų pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką.

Prekių pristatymas ir iškrovimas vykdomas toje vietoje, kur kurjeris gali privažiuoti arčiausiai nurodyto adreso nepažeidžiant KET.

Atkreipiame dėmesį, kad jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg., turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio.

Dėl jūsų užsakymo statuso bei pristatymo termino galite teirautis el. paštu uzsakymai@redosidejosnamams.lt.

* Pristatymo sąlygos galioja tik perkant internetu.

2. Apmokėjimas už prekes

Galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu:

  • grynaisiais pinigais pristatymo metu
  • banko pavedimu
  • išsimokėtinai

Grynaisiais pinigais pristatymo metu

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo, bet prekių pristatymo metu. Prekes pristatęs darbuotojas išrašys Jums pinigų priėmimo kvitą ir PVM sąskaitą faktūrą. Prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą iki prekių pristatymo dienos pagal išankstinę sąskaitą faktūrą (jeigu nebuvo sutarta kitaip)..

Lizingas

Bendradarbiaujame su šiomis lizingo paslaugas teikiančiomis įmonėmis: „Moki lizingas”, “General financing” ir ,,SB Lizingas“. Turėkite su savimi asmens tapatybės kortelę arba pasą. Esant teigiamam Jūsų mokumo įvertinimui, galėsite sudaryti prekių finansavimo sutartį.

Dėl platesnės informacijos ir lizingo sąlygų prašome susisiekti su mumis: info@redosidejosnamams.lt arba tel. +370 611 56999.

3. Garantija ir garantinis aptarnavimas

Gavus baldus pastebėjote gamyklinį ar transportavimo broką?

Nesijaudinkite, kartu išspresime visas kilusias problemas. Jei turite galimybę – atsiųskite broko nuotraukas mums el. paštu – tikėtina, kad taip greičiau galėsime išspręsti susidariusius nepatogumus. Visa informacija apie garantinį aptarnavimą teikiama telefonu 8 611 65999 arba el. paštu brokas@redosidejosnamams.lt

Shopping cart

0

Krepšelyje nėra produktų.